Zasady uczestnictwa

1. Blog "Tudorowie w literaturze" to miejsce, w którym zgromadzimy informacje na temat książek poświęconych dynastii Tudorów.

2. Celem wyzwania jest przeczytanie jak największej ilości książek, zarówno powieści, jak i prac popularnonaukowych, czy też stricte naukowych dotyczących panowania Tudorów w Anglii i Szkocji.

3. Wyzwanie nie jest ograniczone czasowo, nie istnieje także minimalna liczba książek, jakie uczestnik ma obowiązek przeczytać w ciągu danego miesiąca, czy roku.

4. W pierwszym poście podajemy swoje dotychczasowe doświadczenie z literaturą poświęconą Tudorom i przedstawiamy swoje plany czytelnicze (obydwie kwestie można zaprezentować w formie list).

5. Na blogu publikujemy recenzje książek bądź też ich krótkie fragmenty i linki do recenzji znajdujących się na Waszych blogach. Byłoby miło, gdybyście umieścili wówczas pod postem informację na temat wyzwania. Można także opublikować stare recenzje - liczy się nie data ich publikowania, a tematyka :)

6. Aby uniknąć bałaganu bardzo proszę, aby w ciągu jednego dnia na blogu była publikowana tylko jedna recenzja (ogólnie, nie na uczestnika).

7. Forma etykiety:
  • uczestnik/uczestniczka - swój nick (np. uczestniczka - Kasia J.)
  • beletrystyka / popularnonaukowa
  • nazwisko i imię autora (np. Gregory Philippa)
8. Do udziału w wyzwaniu zapraszam także osoby nie posiadające własnego bloga.

9. Aby zgłosić się do wyzwania, proszę wysłać maila na adres kacikzksiazka@gmail.com

10. Byłoby też miło, gdybyście podzielili się na swoich blogach podlinkowanym banerem :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz